MajklDzeksn.info - skandály, nemoci, plastiky a pozadí soudních procesů Michaela Jacksona

Fakta, která vám měla zůstat utajena!

Rozpadlý nos?

1972

Už jako malému se sourozenci Michaelovi posmívali, že má velký nos. Michaelův otec Joseph dokonce prý prohlašoval, že Michael nemůže být jeho syn, když má tak velký nos, takže mu Michaelova matka Katherine musela zahnout.

Michael Jackson

1979

Michael Jackson

Na jaře 1979 měl Michael pád při tanečním tréninku. Zlomil si nos, což vede k první změně... Když už byl nos přeražený, rovnou si Michael řekl o zmenšení, po kterém toužil delší dobu.

Michael Jackson

1983

V této době začíná Michael mít vytrhané, původně hodně zarostlé, beztvaré obočí.

Michael Jackson

V roce 1983 se také na Michaelově obličeji objevují první skvrny vitiliga. Michael k zakrytí ještě použvá tmavý make-up.

Michael Jackson Michael Jackson

Michaelův obličej je ještě poměrně oblý, ale pomalu se objevují známky Michaelova vegetariánství. Omezený příjem bílkovin se během pár let projeví na úbytku podkožního tuku.

Vychází nejprodávanější album všech dob, „Thriller“. Michael je nejžádanější umělec na světě.

1984

26. ledna 1984 je v LA Michael při natáčení reklamy na Pepsi colu těžce popálen. Pyrotechnici nedodrželi bezpečností předpisy, což vedlo k vážným popáleninám na temeni hlavy a v dolní části obličeje. Peníze od pojišťovny pak Michael používá na založení léčebného střediska popálenin.

Michaelu Jacksonovi v pozadí hoří vlasy

Michael Jackson je odvážen do nemocnice

27. dubna 1984 musí být Michael po komplikacích v léčbě popálenin znovu operován. (V té době pomalu vzniká závislost na lécích proti bolesti, která vyvrcholí v roce 1993 během první žaloby ze zneužití. V roce 1994 se Michael léčí na neznámé klinice.)

Poté, co se Michael zotavil, vyráží se svými bratry na světové tour „Victory“.

Michael Jackson

Je vidět, že se Michaelův nos po nehodě opět změnil. Nos je nesouměrný, z různých stran tak vypadá jinak, a jsou vidět i jizvy na rtech.

Michael Jackson

1985

Michael na natáčení charitativního projektu „We Are The World“.

Michael Jackson

Michael Jackson

1987

Před uvedením alba Bad v roce 1987 si Michael nechává udělat dolíček na bradě.

Michael Jackson

Vitiligo už se projevilo tak silně, že místo tmavého make-upu, začal Michael používat světlý. Vitiligo ovšem je znát i na rtech, takže Michael používá rtěnku.

Michael Jackson

Michaelovo první samostatné světové turné „Bad“, začalo v Japonsku (Tokyo) 12. září 1987 a skončilo v USA (LA) 27. ledna 1989. Během této doby se Michael samozřejmě sotva mohl stíhat nechat operovat, zato během vyčerpávajících tanečních kreací viditelně vyhubl. I Michaelův nos jakoby „splaskl“.

Michael Jackson

1989

Michael Jackson

1992

Michael podává žalobu na bulvární noviny "Daily mirror", ve kterých se tvrdilo, že má Michael díru v nose, a vyhrává ji. Noviny musely otisknout následující omluvu...

V roce 1992 jsme otiskli fotky Michaela Jacksona, jeho nos a tvář. Řekli jsme, že vypadá jako strašák. On na nás okamžitě podal žalobu a tvrdě popřel všechna nařčení.

Během vyšetřování této žaloby jsme jeli společně s odborníkem na plastickou chirurgii do Los Angeles, aby se podíval na Michaela Jacksona zblízka.

Zpráva odborníka jasně ukazuje, že jeho tvář není znetvořená. Výsledně jsme se sešli s právníky pana Jacksona a tuto věc jsme vyřešili.

Omlouváme se za článek, ve kterém jsme uvedli, že tvář Michaela Jacksona je ohavně znetvořená a budící strach. Viděli jsme na vlastní oči, že to není pravda. Doufáme, že tato věc je již za námi.

Michael má taky problém související s vitiligem. Jednu z tmavých skvrn má zřejmě na pravé straně špičky nosu. Pokud má slabší vrstvu makeupu, skvrna jeho nos zkresluje.

Krom toho je ale Michaelův nos od té doby stejný. (Při pohledu zespodu stále stejně nesouměrný.)

Michael Jackson

Michael Jackson 1992 - 2005

1996

7. září začíná v Praze turné "HIStory" - Michael pak pokračuje v turné po Evropě a Austrálii, a během této doby ze sebe osmatřicetiletý bavič vydává poslední energii a razantně hubne.

číslo 35

1997

Michael Jackson Michael Jackson

Michaelův obličej se stává terčem posměchu a nadávek, a tak Michael vymýšlí co se dá.

2000

Michael Jackson

Pokus o novou image byl odměněn titulkem „Jacko si nechal implantovat vousy!“.

2001

Vlasy načesané do obličeje Michaela neschovaly, jak doufal, ale vržené stíny Michaelovi naopak zdůraznily okolí úst, takže měl bulvár zas o čem psát.

Michael Jackson

2002

Tento rok je přímo nadílkou skandálů. Během soudu s Marcelem Avramem je zveřejněna další skandální fotografie, kterou si novináři ještě „vylepšili“.

Nos Michaela Jacksona

2005

V roce 2005 však Michael novinářům vypálil rybník.

Na otázku „Rozpadá se Michaelův nos?“ odpověděl dosud neviděným zátěžovým testem.

Michael Jackson

Ostatně.. Michaelův obličej byl pod drobnohledem novinářu v průběhu soudu den co den půl roku, a krom tmavých skvrn od vitiliga žádný rozpad nebyl pozorován.

Napsal: Lubomír Mráz

Copyright © 2006 - 2018 Smajty.cz

PHP, XHTML a CSS od Smajty.cz