MajklDzeksn.info - skandály, nemoci, plastiky a pozadí soudních procesů Michaela Jacksona

Fakta, která vám měla zůstat utajena!

Verbež na Michaelově ranči - Pověst rodiny Arvizo

Janet Arvizo

Janet Arvizo byla od roku 1985 vdaná za Davida Arviza, se kterým měla tři děti – Stara, Gavina a Davellin.

Star Arvizo, Gavin Arvizo, Michael Jackson, Davellin Arvizo

Zdá se, že způsobem obživy rodiny Arvizových jsou žaloby a „hra na chudáky“. V časopisu EL MONDE nechala Janet Arvizo zveřejnit bankovní účet a příběh o Gavinovi.

Tvrdila, že nemají pojištění, že nemůže rakovinou nemocnému Gavinovi platit za chemoterapii, že není v jejích silách uhradit léčebné výlohy. Posléze se ukázalo, že za nic platit nemusela, neboť veškeré výdaje hradil David.

Během výslechů při velkém soudu se prokázalo, že tehdy volali každé celebritě ve městě a žádali je o finanční pomoc.

Byly vypsány šeky na 600 dolarů, byly však vypsány šeky i 10.000 dolarů.

Ještě než Janet podala žalobu na Michaela, už v roce 2001 podala žalobu na svého manžela Davida za týrání dětí a sexuální zneužívání dcery Davellin. Ta však toto tvrzení nepotvrdila. David to také popřel.

Vydírání obchodního řetězce

V roce 2001 podává Janet žalobu na supermarket JC Penney. V žalobě stojí, že ochranka, která chytila tehdy osmiletého Gavina při krádeži, zbila její děti, zbila jí a ještě jí sexuálně obtěžovali.

Ačkoliv jí na policejní stanici vyfotili (bylo zřejmé, že nemá žádné modřiny či pohmožděniny) a ona podepsala prohlášení, že neutrpěla žádné újmy na zdraví, o pár týdnů později přišla s fotografiemi, na kterých má modřiny. A začala se soudit s JC Penney.

Pod přísahou vypověděla, že ji ochranka zbila a sexuálně obtěžovala. Původně požadovala tři milióny odškodného. Dostala 152 tisíc, které z velké části použila na plastické operace.

Později se ukázalo, že modřiny jí způsobil manžel David.

V dubnu 2004 se s Davidem bouřlivě rozvádí a v květnu 2004 se vdává za Jay Jacksona (pozn. Jay Jackson není v žádném příbuzenském vztahu s Michaelem Jacksonem).

Napsala: Kálalová Jarka

Editoval: Lubomír Mráz

Copyright © 2006 - 2018 Smajty.cz

PHP, XHTML a CSS od Smajty.cz